Czy fraza deska kompozytowa to łatwa fraza do wypromowania w wyszukiwarce?


adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy fraza deska kompozytowa to łatwa fraza do wypromowania w wyszukiwarce?

Postautor: adaswolski » 05 lip 2016, 13:58

Witam. Chciałby się dowiedzieć czy to duży problem wypromować stronę internetową na słowo kluczowe deska kompozytowa? Mam sklep internetowy, który oferuje ten produkt. Mam zamiar samodzielnie ją wypozycjonować na frazę deska kompozytowa, lecz nie mam dużego doświadczenia w tej materii. Czytałem wiele poradników związanych z tematem pozycjonowania stron internetowych. Lecz nigdy wcześniej nie zajmowałem się tym. Czy osobie świeżej w branży uda się przebić przez inne strony i ulokować swoją stronę w pierwszej 10 wyników? Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy hasło deska kompozytowa to łatwa fraza do wypromowania w wyszukiwarce?

Postautor: alexsys76 » 05 lip 2016, 14:08

Cześć, problem to nie jest dla osoby, która ma o tym pojęcie. Jeśli czytałeś w Internecie o pozycjonowaniu strony to na pewno miałeś styczność z pojęciem linków i optymalizacji strony. Oczywiście jesteś w stanie samodzielnie tworzyć linki do swojej domeny. Pytanie jak wiele jesteś w sanie ich utworzyć i z jakich miejsc. Czym lepszy odnośnik, tym ciężej go zdobyć. Nawet jak będziesz już tworzył linki to jak skierujesz na nie roboty indeksujące? Ręcznie - to będzie dla ciebie masakra. Rzecz jasna są softy do tego dedykowane. Ale czy warto je kupić dla pojedynczej strony, raczej nie. Inwestycja się nie zwróci. Polecam skorzystanie z pomocy jakieś agencji SEO. Oni to zrobią efektywniej i będziesz miał gwarancję, że osiągną zamierzony rezultat. A ty ten czas przeznacz na rozwój swojej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości