Czy warto promować stronę WWW na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto promować stronę WWW na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Witam, zwracam się z pytaniem do ludzi znających temat promocji stron w Internecie. Potrzebuje opinii na temat pozycjonowania mojej strony internetowej. Nigdy nie korzystałem z tej formy reklamy swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już chyba konieczność. Interesuje mnie fraza https://winecompany.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-ktorego-jestescie-w-stanie-polecic - na nią chciałbym aby moja strona internetowa była wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona odpowiednia dla mojej strony, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się także w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to mało konkurencyjny produkt i będzie łatwo wypromować swoje usługi w Internecie. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej konkurencyjne frazy jak: windy. Sam już nie wiem, tak więc zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się promować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Witaj. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to należy na początku określić około trzydzieści haseł, z których na podstawie analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie należy wybrać słowa kluczowe mniej oblegane. Przykładowo dla hasła: windy, należy dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Tą samą czynność wykonujemy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie dadzą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci ciężko znaleźć agencje SEO, która będzie chciała promować twoją stronę tylko na frazę: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie rentowne, a dla ciebie ryzykowne. Tego rodzaju praktyki to prosta droga do otrzymania kary od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości