W którym miejscu dostanę lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

marekwolski

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Szukam ciekawych luster do domu. Zastanawiam nad czymś oryginalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Ogólnodostępne lustra z marketów raczej nie spełnią swojej funkcji. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra oraz jego gabarytami. Przykładowo do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co wieszać lustro koło skosów na piętrze. Nie mam po prostu innego wyboru. Kolejne lustro jest mi potrzebne do naszej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to praktycznie 3m x 3m. Więc jego kupienie w markecie jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć namiary na porządnych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:36

Witaj. Rzeczywiście masz duże oczekiwania związane z lustrami do domu. Na wstępie Ci powiem, iż tego typu rozwiązania będą kosztowne, więc możesz zapomnieć o niskiej cenie. Jeśli chodzi o dobrych fachowców to ta firma robi niekonwencjonalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zrobili oprócz luster, również kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich wykonania zlecenia, dlatego powinieneś wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie Obrazek - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to możesz skorzystać z serwisów ogłoszeniowych. Na takich stronach jesteś w stanie umieścić też swoją ofertę i zaczekać na odpowiedź fachowców.