Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Witam was. Powiem na początku o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Szukam firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do mojego motelu, który ma dwu poziomową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie mam za dużo miejsca na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych platform towarowych. Zastanawiam się, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje firmy, która sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Parę lat temu to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Teraz bez większych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o nietypowych gabarytach. Przykładem może być ta firma - https://e-position.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-jakiego-mozecie-polecic, która specjalizuje się w budowaniu platform towarowych dla restauracji. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim zajeździe. Obecne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Także można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości