Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Poszukuje dobrej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie chcę żeby zostało wykonane w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykute ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jak dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie domu. Potrzebujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to możesz rozważyć ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Dalej zamieszczam ich przykładową realizację: Obrazek . Zerknij czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sercem. U mnie w domu robili balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości