Fotografia dziecięca na urodziny?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Witam. Jestem radosną mamą dwójki brzdąców. Niebawem obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Jednakże zastanawiam się również nad tym, żeby upamiętnić całą imprezę w doświadczony sposób. Właśnie dlatego również interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który wykona fotografie dzieciom w czasie zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Cześć. Ostatnimi czasy urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu oraz prezentów nie mogło także oczywiście zabraknąć atrakcji, w następstwie tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się odpowiednimi opiniami wybraliśmy także fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które można zaadaptować pod własne wyczekiwania. My na przykład pragnęliśmy uwiecznić całą zabawę, lecz poprosiliśmy również o sesję rodzinną. Dzięki temu posiadamy ładną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości