W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, jakiś czas temu założyłem stronę WWW, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że są chętni. Lecz posiadam spory kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Adres witryny internetowej to i strona wygląda okazale, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby więcej ludzi zaglądało do mnie? Proszę o pomoc. Pragnę dodać iż widziałem rozwijający się serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Dzięki promocji strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie zwiększyły mu się obroty. W jego przypadku jest to niewiele haseł rodzaju: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku raczej nie wystarczy kilka haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która oferuje remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim czasie będzie efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam siedziby. Postawienie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Dumałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku serwis skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to fachowe doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Pierwsze pytanie: jakim cudem mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu masz problem. Jeśli nie jesteś w stanie jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na początku wyników na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Inna forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla rodaków pracujących za granicą. Trzeba tam tworzyć tematy i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości