W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Dzień dobry, od jakiegoś czasu rozmyślam nad odmianą wystroju naszego biura. Najmniej podoba mi się obecna recepcja, która jest mdła. Myślę właśnie co można poprawić, żeby przychodzące osoby od samego progu czuły charakter firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Ale to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy przychodzą wam do głowy jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Cześć. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś kluczowa jest kolorystyka biura a, także ciekawe dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jeśli szukasz czegoś ekstra to warto pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi piorunujące wrażenie na gościach. Rzecz jasna lada recepcyjna musi być dostosowana do charakteru twojej firmy. Więc powinieneś ją zrobić na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego typu projektach. W naszym kraju jest sporo firm, które wykonują tego rodzaju cuda. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Rezultat będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości